כלי נגישות

עמוד מידע עבור מטופלים חדשים

אם ברצונך לקבוע, או שקבעת כבר את התור הראשון שלכם למרפאת השיניים שלי, אז רק רצינו לומר שאני, ד"ר אורי שפריר וכל הצוות שלנו במרפאת השיניים שלי בגדרה, נשמח לפגוש אותך בהקדם ולעזור לך לחייך. לחצו על הקישורים הבאים, היה וברצונכם לקרוא עוד על ד"ר אורי שפריר או על הצוות ו/או על המרפאה עצמה.
אני מבקש שתבדקו את המידע שמופיע פה בהמשך, לפני שתגיעו, כך שתדעו למה לצפות והיה ויש שאלות או חששות כלשהן, אנו ממליצים שלא להסס ולפנות אלינו כדי להבהיר דברים, אף לפני שניפגש.

הביקור הראשון שלך

במהלך הביקור הראשון שלך, אנחנו נשב יחד על מנת להכיר אותך ולשמוע מהן הסיבות שלך לביקור נשאל ונבדוק גם ההיסטוריה הטיפולית שלך במרפאות שיניים קודמות
ננסה לברר אם יש לך יעדים מסוימים בראש לחיוך שלך
האם זה יעד של שיפור האסתטיקה או רצון לטפל בנזק או בכאבים כלשהם
לאחר תהליך ראשוני של איסוף מידע ייתכן ונמשיך לצילומים מקומיים ובדיקת אבחון, ייתכן ונפנה לצילומים נרחבים יותר במכון צילומי שיניים, לטיפול תחזוקה אצל השיננית וכדומה.
בגמר המפגש, אני עושה מאמצים כך שיהיה ברשותך תוכנית עבודה וכיוון (ראשוני או סופי).

טפסי מטופל

במפגש הראשון נבקש שתמלאו טופס פרטים אישיים ומידע רפואי, אני ממליץ עקרונית למטופלים חדשים, על מנת לחסוך זמן במרפאה עצמה ולבקש שהטופס יישלח אליכם בהודעת SMS או במייל. זהו קובץ אלקטרוני שניתן למלא אצלכם בנייד או על המחשב, לחתום ולשלוח אלינו עוד בטרם הגעתם.

במהלך הזמן תצטרכו לעיין ולחתום על טפסים נוספים כמו תוכנית הטיפול שלכם וטפסי הסכמה שונים לטיפול.

ביטוחי שיניים

במרפאתי, אנו יכולים לעזור למלא טפסי תביעה עם כל התוכניות העיקריות לביטוח שיניים כך שהיה והנך מבוטח/ת, אנא עדכן/י אותנו ונוכל לעזור בכך.
לי ולחלק מחברי הצוות יש ניסיון רב בכל הקשור למערכת זו ונעשה כמיטב יכולתנו ע"מ שנעבוד ע"פ הדרך הנכונה ביותר בהתאמה לביטוח.
אנחנו לא משמשים כמרפאת הסדר לחברת ביטוח מסוימת, כך שהמשמעות שאתם מקבלים טיפול איכותי, משלמים עליו ותובעים את חברת הביטוח להחזר ההוצאות ע"פ המחירון של ההסדר שלכם מולם.

דרכי התשלום במרפאה

במרפאתי ניתן לשלם בכרטיסי אשראי, המחאות ומזומן. בתוכניות טיפול גדולות ניתן לפרוס את התשלום באופן שיוסדר ויתואם עם המרפאה.